مجموعه غرفه سازی هونام

مجموعه پارس فیلون قصد دارد برای هرچه بهتر به نمایش گذاشتن محصولات خود در تمام نمایشگاه های بین المللی و داخلی مبلمان و دکوراسیون منزل شرکت کند.

برای شرکت در نمایشگاه ها مهمترین و اصلی ترین نکته طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی خاص و متمایز میباشد تا بتواند شما را یک قدم جلوتر از سایر رقبا قرار دهد.

مجموعه غرفه سازی هونام با کادری مجرب و حرفه ای در امر غرفه سازی نمایشگاهی یکی از برترین مجموعه های طراحی غرفه نمایشگاهی در ایران میباشد.

گروه دکوراسیون غرفه سازی هونام با هدف نوآوری و ایجاد خدمات نوین، هدفمند و بومی‌سازی شده در امر طراحی غرفه نمایشگاهی ،غرفه سازی و غرفه‌سازی نمایشگاهی با تیمی حرفه‌ای که گلچینی از بهترین‌های حوزه طراحی و غرفه سازی می‌باشند به عنوان مجموعه‌ای توانمند و پویا همکاری خود را با مجموعه پارس فیلون آغاز به کار کرده است. اعضای گروه غرفه سازی نمایشگاهی هونام، هریک با کوله‌باری از ایده‌ها و سال‌ها تجربه با قابلیت پیش‌بینی و درک نیازهای مختلف و با اعتقاد راسخ به اصل نوآوری و خلاقیت از طریق فروش مشاوره‌ای، تلاش خود را بر روی ارزش‌آفرینی برای مشتریان به کار می‌گیرند.
مجموعه پارس فیلون برای موفقیت در نمایشگاه های بین المللی و داخلی با مجموعه غرفه سازی هونام قرار دادی امضا نموده تا مجموعه هونام تمام مراحل طراحی غرفه نمایشگاهی تا ساخت و نصب غرفه نمایشگاهی را به طور کامل و با کیفیت بالا و ارزانترین قیمت انجام دهد.

به امید موفقیت مجموعه تولیدی مبل پارس فیلون در نمایشگاه های بین المللی و داخلی مبلمان و دکوراسیون داخلی

اگر شما هم قصد موفقیت در نمایشگاه های بین المللی و داخلی را دارید با مجموعه غرفه سازی هونام در تماس باشد.

hoonamdesign.com